, 11 Серпня
booked.net

Погрози істеричного алкоголіка: Дмітрій Мєдвєдєв “віддав” Вінниччину Румунії

Заступник голови Ради безпеки рф Дмітрій Мєдвєдєв “розділив” територію України між сусідніми державами, при цьому Вінницьку область “віддав” Румунії. Щоправда, зробив це російський політик лише у своїй уяві, а точніше – у черговому злобному дописі у своєму Telegram-каналі. 

У власній собі істеричній манері Мєдвєдєв натякнув на наркотичну залежність Володимира Зеленського та пригрозив Україні розділом, посилаючись на неназваних “західних аналітиків”. Наводимо слова заступника голови Ради безпеки ₚосії у скріншоті:

Істерика самотнього алкоголіка? Чому Мєдвєдєв “подарував” Вінниччину Румунії?

Примітно, що Вінницьку область Мєдвєдєв з невідомих причин “подарував” Румунії. Україні ж політик “люб’язно” залишив Київщину. 

Про залежність від залежного?

Варто зазначити, що Мєдвєдєв, який в унісон із російською пропагандою розповідає про нібито залежність президента України, сам є залежною людиною. В експертних колах давно ходять чутки про його проблеми з алкоголем.

Так, російський політолог Станіслав Бєлковскій відзначав, що саме любов Мєдвєдєва до оковоитої стала однієї з причин його звільнення з посади прем’єра. 

“Я не думаю, що він щось зробив не так. Хоча, звичайно, захоплення алкоголем позначилося. Не знаю, як зараз, але протягом довгих років привид переслідував Дмітрія Анатолієвіча. Цього не любить владімір владіміровіч, який сам пити кинув, кілька років тому взагалі зав’язав”, – розповідав Бєлковскій в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону.

У тому ж інтерв’ю експерт пригадав випадок, коли нетверезий Дмітрій Мєдвєдєв не явився на засідання уряду, і диктатору путіну довелося головувати на заході особисто. 

“Одного разу була відома сцена, коли “не вберегли Дмітрія Анатолієвіча”. Засідання уряду ніяк не могли розпочати, тому що не з’являвся на ньому сам Дмітрій Анатолієвіч, будучи прем’єром. І тоді замість нього приїхав владімір владіміровіч путін, провів засідання уряду і сказав: “Не вберегли ми Дмітрія Анатолієвіча”. У зв’язку із чим і виник термін “російський грип”: за офіційною версією, Дмітрія Анатолієвіча підкосив грип”, – згадав політолог.

Варто також згадати, що Мєдвєдєв неодноразово засинав під час державних урочистостей різного рівня. Не виключено, що у якості “снодійного” для екс-президента та екс-прем’єра ₚосії виступав алкоголь. 

Секрет разгадан Дмитрия Анатольевича "рубит" справа от Матвиенко | Пикабу

Причина істерик – розпад сім’ї?   

Зазначимо також, що останнім часом заступник голови Ради безпеки РФ регулярно відзначається неадекватними дописами. Про це він сам висловився таким чином: 

“Мене часто запитують, чому мої пости в “Телеграм” такі різкі. Відповідаю – я їх ненавиджу. Вони виродки. Вони хочуть смерті нам, Росії. І поки я живий, я робитиму все, щоб вони зникли”.

Медведев посылает угрозы: "Я их ненавижу. Они ублюдки и выродки" | Новости Одессы

Водночас, хто саме є тими “виродками” політик так і не сказав. 

Втім, експерти кажуть, що, враховуючи психічний стан Мєдвєдєва, такі висловлювання виглядають логічно. Зокрема, Telegram-канал “Можем объяснить” пише, що вплив алкоголю на психіку політика посилила ситуація в його сім’ї. За даними джерела,  останнім часом у подружжя Дмітрія та Свєтлани Мєдвєдєвих стався серйозний розлад.

От гневного Медведева ушла жена - Новости России | Сегодня

Це потрясіння, окрім інших проблем (відхід з уряду, зниження апаратної ваги, любов до спиртного) змінило Мєдвєдєва. Він почав писати істеричні пости на підтримку війни проти України та постійно погрожує Заходу.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня