, 9 Грудня
booked.net

Полеглого захисника України Ігоря Наконечного провели в останню путь мешканці Тростянецької громади

10 липня в селі Демидівка, що на Вінниччині, кілька сотень людей прийшли попрощатися із військовим Ігорем Наконечним. Чоловік загинув 7 липня від артилерійського вогню поблизу населеного пункту Новомиколаївка.

Про це повідомили у Тростянецькій селищній територіальній громаді.

«У рідній Демидівці, де народився 9 березня 1987 року, шлях до його останнього місця спочинку був встелений квітами.Присутні на церемонії поховання люди щиро плакали, бо Ігор був доброю людиною. Він ріс старшим в багатодітній родині Володимира Миколайовича та Валентини Германівни Наконечних, де крім нього виховувалися ще два брати та дві сестри. Мав підтримку від дружини Алли», – йдеться у повідомленні.

У 2014-му році Ігор Наконечний мобілізований і воював на Донбасі. Через рік повернувся і певний період служив у органах внутрішніх справ.

25 лютого цього року був знову мобілізований і з перших днів повномасштабної війни без страху боронив рідну землю. 10 липня, внаслідок артилерійського обстрілу, отримав поранення несумісні з життям поблизу населеного пункту Новомиколаївка, що на Миколаївщині.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня