, 2 Грудня
booked.net

Поліцейська з Тульчинського району стала Чемпіонкою України з рукопашного бою

В Києві з 28 по 30 жовтня проходив Чемпіонат України з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь команди дорослих спортсменів, юніорів та юніорок з різних куточків України. Серед призерів змагань – слідча Відділення поліції № 2 Тульчинського районного відділу поліції Юлія Максименко, яка представляла поліцію Вінниччини у складі збірної обласної федерації рукопашного бою.

Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.

Учасники Чемпіонату змагались у своїх вікових і вагових категоріях та визначених регламентом змагань версіях. У боротьбі за перемогу представники усіх команд показали гарні результати та високу спортивну майстерність.

За результатами проведених боїв серед дорослих, у розділі «легкий контакт» (семі-контакт) поліцейська Юлія Максименко посіла перше місце.

У версії «дозований контакт» (фул контакт) Юлія виборола почесне друге місце.

23-річна лейтенант поліції – вольова дівчина з сильним характером, якій вдається бути успішною на роботі та у спорті. На службу в поліцію вона прийшла із чималими здобутками в змаганнях з рукопашного бою і бажанням реалізувати себе в професії правоохоронця.

Майстер спорту з рукопашного бою, член національної збірної України, яка здобула чимало перемог на обласних та всеукраїнських змаганнях, з легкістю пройшла відбір на навчання до правоохоронного вишу, по завершенню якого уже рік працює в слідчому підрозділі Вінниччини.

Часті цілодобові чергування в складі слідчо-оперативних груп, нічні виїзди та навантаження на роботі не стали на заваді для розвитку та вдосконалення поліцейської у силовому виді спорту. Її наполегливістю і витримкою варто захоплюватись. Адже постійні тренування і робота над собою з 12 років завжди приносили дівчині свої гарні результати.

Поліцейська – неодноразова учасниця змагань з рукопашного бою на чемпіонатах країни та Європи. В числі її здобутків – десятки перемог на вітчизняних змаганнях й призові місця в Європейських та світових чемпіонатах.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада