, 2 Квітня
booked.net

Поліцейські попереджають вінницьких школярів про небезпеку Інтернет-спільнот

28 лютого, ювенальні поліцейські спілкувалися з учнями навчальних закладів про небезпеку інтернет-спільнот, які пропагують насильство й заманюють у них неповнолітніх.

Поліцейські закликали слухачів із насторогою ставитись до нових знайомств у Інтернеті, адже зловмисники в соціальних мережах можуть видавати себе за привітних однолітків. Особливо в умовах війни, коли ворог може використовувати чужі фото та представлятися будь-ким, переслідуючи різноманітні інтереси.

Правоохоронці розповіли присутнім про рух, який стрімко поширюється серед молоді та застерегли від прямої чи непрямої участі у штучному поширенні цієї субкультури, адже цей метод росія використовує як інформаційно-психологічну операцію (ІПСО). Мета ІПСО – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Вінницькі копи нагадали школярам про можливу небезпеку інтернет-спільнот

Правоохоронці нагадали школярам, що за дії протиправного характеру передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14 років.

Поліцейські порадили дітям завжди підтримувати довірливі відносини з батьками, які вчасно можуть їм допомогти та вберегти від небезпеки.

Вінницькі копи нагадали школярам про можливу небезпеку інтернет-спільнот

Нагадаємо, нещодавно серед неповнолітніх поширився молодіжний рух, учасники якого організовують бійку з опонентами. Така “акція” планувалась і у Вінниці. 27 лютого завдяки вчасному реагуванню правоохоронців вдалося уникнути можливого конфлікту на одній із площ міста.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня