, 26 Травня
booked.net

Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху

На Вінниччині з 1 по 28 лютого патрульна поліція посилює роз’яснювальну роботу з безпеки дорожнього руху , на усіх автошляхах області,з усіма категоріями учасників дорожнього руху.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції у Вінницькій області:

“Перед початком проведення практичного етапу відпрацювання, працівники відділу організації діяльності груп реагування патрульної поліції провели детальний аналіз стану аварійності за минулий рік та за перший місяць 2022 року.

На підставі отриманих даних  спланували проведення комплексу організаційно-профілактичних заходів,  націлених на   підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.”

Також, в усіх районах області розміщені тематичні бігборди з інформацією про порушення, які є найчастішими причинами аварій.

На Вінниччині посилять контроль за безпекою руху транспорту

Додаткова увага працівників поліції буде зосередження на контролі за станом пасажирських та вантажних перевезень.

На Вінниччині посилять контроль за безпекою руху транспорту

Не залишиться поза увагою поліцейських і найуразливіші категорії учасників дорожнього руху – пішоходи, велосипедисти та водії двоколісного транспорту.

На Вінниччині посилять контроль за безпекою руху транспорту

У місцях, де спостерігається збільшення кількості автопригоди, працюватимуть патрульні поліцейські , які контролюватимуть швидкість водіїв за допомогою  пристрою  TruCAM,  так як  саме перевищення дозволеної швидкості є однією з основних причин ДТП.

Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху Поліція Вінниччини проводить роботу з безпеки дорожнього руху

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня