, 24 Жовтня
booked.net

Поліція Вінниччини впроваджує безпековий проєкт «Vezha»

У Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області відбулась презентація інноваційного безпекового проєкту «Vezha», повідомляє пресслужба Вінницької обласної ради. 

Участь у презентації взяв голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий. За його словами, обласна Рада готова підтримувати починання, метою яких є створення безпекового середовища у Вінницькій області. З обласного бюджету планується виділення 1 млн грн на закупівлю обладнання, що стане фундаментом для подальшої розбудови процесів відеоаналітики на базі Ситуаційного центру ГУНП.

Впровадження безпекової програми дозволить органам Нацполіції області ефективно виконувати свої повноваження для безпеки жителів і міста Вінниці, і області. На сьогодні діє обласна Програма, в рамках якої буде виділено 1 млн грн. Проєкт рішення вже є і на черговій сесії таке рішення буде винесено на розгляд депутатів. Я сподіваюсь, що його підтримають депутати, оскільки безпека громадян є нашим безумовним пріоритетом, – сказав Вячеслав Соколовий.

(без назви)

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, безпековий проєкт, в основі якого – використання штучного інтелекту для аналітики відеопотоку з камер відеоспостереження, впроваджують в Україні вперше.

Розповсюдження такої відеоаналітики буде й у територіальних громадах області. Працюємо з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади. Розроблено алгоритм, за допомогою якого буде відбуватись розширення серверних можливостей для проведення аналітичних процесів у Головному управлінні. Так ми створимо безпекове середовище повністю й у Вінниці, і всіх населених пунктах області. Ми проговорили все з головами громад та районів для того, щоб поступово кожна громада встановлювала системи відеонагляду. Таким чином буде створюватися єдине безпекове середовище, – сказав Іван Іщенко.

Розробки компанії-виробника системи «Vezha» використовують європейські країни та Об’єднані Арабські Емірати.

Наша система спрямована на безпеку міст і використовує 15 модулів відеоаналітики, які працюють на базі штучного інтелекту та дозволяють розпізнати обличчя, номери, відстежувати людей за різними параметрами. Сподіваюсь, що впровадження цієї системи дозволить поліції якісніше виконувати свої функції, – сказав директор ТОВ «Incoresoft Україна» Олег Сивинюк.

(без назви)

На сьогодні, до ситуаційного центру ГУНП надходить відеопотік із 800 камер, розміщених на території Вінниці та області. Нові модулі в сотні разів прискорять процеси отримання, обробки та зберігання даних, користуватися якими зможе кожен поліцейський.

На завершення заходу начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко та директор ТОВ «Incoresoft Україна» Олег Сивинюк підписали Меморандум про співпрацю.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня