12 Липня, 2023, 16:39
Поліція Вінниці знайшла підлітків, які влаштували “фотосесію” на цвинтарі

Правопорушниками виявились вінничани віком від 14 до 17 років.
Як повідомляють у відділі комунікації Нацполіції Вінниччини, правоохоронці виявили порушення під час моніторингу Інтернет-мережі.
Особи підлітків встановлені. Це місцеві мешканці віком від 14 до 17 років. З ними та їхніми батьками проводять профілактичні бесіди.
“За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297 (наруга над могилою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі”, – коментують в поліції.





Фото: ГУ Національної поліції у Вінницькій області








