Поліція затримала двох мешканців Погребищенської громади за крадіжку мопеда

Співробітники Відділу поліції № 4 Вінницького районного управління виявили та взяли під варту 19-річного та 37-річного мешканців Погребища, які причетні до незаконного заволодіння транспортним засобом та крадіжки власності місцевого жителя. За скоєні правопорушення зловмисникам може загрожувати до восьми років позбавлення волі.


Повідомлення про незаконне заволодіння транспортним засобом та крадіжку електроінструментів надійшло до поліції від 54-річного постраждалого, який проживає в Погребищі. Чоловік повідомив, що викрадені речі – мопед SABUR, болгарка та електродрель – знаходились у літній кухні поруч з його домом.
За словами начальника Відділу поліції № 4 Вінницького райуправління Андрія Лазарчука, поліцейські швидко встановили осіб, причетних до скоєного. Виявилось, що ними були мешканці Погребища, які зазнали раніше кримінальної відповідальності за крадіжки. Обидва вони зізнались у вчинених правопорушеннях.








