, 10 Червня
booked.net

Польські громади передали лікарням Вінниччини медичні матеріали

Днями за дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового працівники виконавчого апарату Ради передали медичним закладам Вінниччині витратні матеріали.

Зокрема Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова отримала інфузійні системи, відсмоктувачі, набори трубок для апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), універсальні адаптери, сенсорні датчики, катетери та перфузійні системи для реанімаційного, травматологічного та хірургічного відділень. Для серцево-судинної хірургії передали кардіоваскулярні системи, провідники, катетери для кардіостимуляції та інтродюсери.

Для потреб Вінницької міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги передали інфузійні системи, відсмоктувачі, набори трубок для апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), універсальні адаптери, сенсорні датчики, катетери, перфузійні системи. Травматологічне та хірургічне відділення лікарні отримали матеріали та вироби медичного призначення,  перев’язувальний матеріал та догляд за стомою, шовний матеріал, дренажну систему та шлункові трубки.

– Ми продовжуємо надавати допомогу медичним закладам Вінниччини. Сьогодні передали 18 ящиків різного медичного начиння та систем, – зазначає голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Дякую місту Радом Республіки Польща і директору гуманітарного центру допомоги Бартошу Беднарчику за підтримку та таку важливу допомогу.

Від польського міста допомогу отримає також Шаргородська міська лікарня, якій передадуть медичні матеріали для реанімаційного та хірургічного відділень.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня