, 9 Лютого
booked.net

Понад 100 тонн “гуманітарки” закумулювали вінницькі волонтери з “Енергії Відродження” за півроку

Понад 100 тонн гуманітарної допомоги отримали від іноземних партнерів волонтери Благодійного Фонду “Енергія Відродження” за 6 місяців роботи. Гуманітарні вантажі були направленні на допомогу переселенцям, малозабезпеченим громадянам та війську.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, впродовж півроку з моменту реєстрації фонду, волонтери відкрили Центри допомоги переселенцям у Гайсині, Хмільнику, Іллінцях та Мурованих Курилівцях, а також відвідали найгарячіші точки фронту.   

“Пам’ятаючи про тих, хто потребує нашої допомоги на сході і півдні країни ми не забуваємо і про “гостей” Вінниччини. Для вимушених переселенців ми відкрили 4 центри гуманітарної допомоги в громадах області. Сподіваємося, що згодом вони надаватимуть не лише гуманітарну, але й фахову психологічну та правову допомогу. Чимало подій відбулося за ці місяці. Наші волонтери побували у найгарячіших точках фронту. Ми везли для наших військових все – одяг, ліки, продукти, машини, дрони, тепловізори та броню. Не забували і про цивільне населення. Почасти, ми були перші хто приїздив до людей з допомогою?” – говорять в “Енергії Відродження”.

Зауважимо, що фонд “Енергія Відродження” входить до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштаб – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого