, 29 Травня
booked.net

Понад 30 різних тренажерів отримав Інклюзивно-ресурний центр у Шаргороді

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий спільно з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) побував у Шаргородському інклюзивно-ресурсному центрі. Завдяки МОМ у Центрі відремонтовано другий поверх, а також від однієї з благодійних організацій заклад отримав 30 різних видів тренажерів для потреб дітей.

– Співпраця обласної Ради та громад із МОМ – надзвичайно важлива та має різні напрями, – каже Вячеслав Соколовий. – Наприклад, нещодавно ми їздили в одну з громад, де МОМ розглядає можливість облаштувати місце для проживання внутрішньо переміщених осіб, або тих, хто в соціальному плані потребує підтримки. Люди вдячні за таку підтримку.  І як так само дякую за те, що ми маємо такі гарні традиції співпраці, які допомагають поліпшувати життя наших людей.

В.о. директора Міжнародної організації з міграції у Вінницькій області Тетяна Неприцька зазначає, що завдання організації – не просто забезпечити приміщенням внутрішньо переміщених осіб, тих людей,  які через війну були змушені покинути свої домівки, а забезпечити їм гідне життя.

– Щодо Центру в Шаргороді, йдеться не про виживання цих діток, а про якість життя і дітей з особливими потребами, і їхніх сімей, – каже Тетяна Неприцька. – І, звичайно, це є частиною тієї роботи, яку ми можемо зробити для наших громадян.

Директорка інклюзивно-ресурсного центру Шаргородської міської ради Альона Куцолапська розповідає, що заклад надає освітні, корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами за напрямами – фізичний, мовленнєвий та інтелектуальний розвиток.

– Центр створений не лише для дітей, всі, хто має можливість і бажання, теж звертаються до нас, – каже директорка. – Привезені тренажери нам дуже потрібні. Вони допоможуть вчителю-реабілітологу працювати з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату. З цими тренажерами наші послуги будуть кращими.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначає, що заклад відвідують понад 100 осіб.

– Це діти не тільки з Шаргородської громади, але й з Мурафської та Джуринської громад, – додає Вячеслав Соколовий – Надзвичайно важливо, щоб умови були належними та відповідали тим запитам, які є у дітей. Ремонт другого поверху – це підтримка Міжнародної організації з міграції.

Вячеслав Соколовий підкреслює, що обласна Рада має гарну історію співпраці з МОМ.

– Ця гуманітарна місія ООН робить надзвичайно велику роботу в створенні умові як для внутрішньо переміщених осіб, так і для жителів Вінниччини, – додає голова обласної Ради. – І це різні категорії – і вікові, і соціальні. Ми вже передавали до центрів проживання внутрішньо переміщених осіб бойлери, пральні машини. Зараз на черзі другий етап цієї допомоги – генератори на об’єкти критичної інфраструктури.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня