, 12 Квітня
booked.net
8 Квітня, 2021, 16:22

Понад 70 співробітників СБУ отримали ключі від нових квартир у Вінниці

У Вінниці 72 співробітники Служби безпеки України отримали нове житло. Про це повідомляє пресгрупа Управління СБУ в області.

У місті завершили спорудження першої черги комплексу житлових багатоповерхівок, призначених для співробітників СБУ. Серед власників нового житла – переважно військовослужбовці спецслужби, які захищають Україну на східних рубежах.

З ініціативою будівництва житла виступило керівництво СБУ, держава та місцева влада надала необхідну підтримку. У спецслужбі зазначають, що вперше за багато років в Україні здають житло для військовослужбовців.

“Люди, які захищають країну, мають отримувати соціальні гарантії та відчувати підтримку держави. Бути впевненими, що держава захищає їх так само потужно, як і вони захищають її. Ми маємо створити комфортні умови для професійного зростання співробітників, забезпечити сучасним спорядженням, підвищити рівень соціальних гарантій. І вже поступово це робимо”, – прокоментував вручення ключів від квартир голова СБУ Іван Баканов.

Ще влітку 2017 року виконком Вінницької міськради надав дозвіл Управлінню СБУ в області на проектування групи багатоквартирних житлових будинків по вулиці Академіка Янгеля.

Останні новини

Новини

9 Квітня