, 30 Травня
booked.net
17 Лютого, 2021, 10:08

Понад півмільйона гривень вінничан привласнив співробітник банку

Працюючи на посаді менеджера по роботі з клієнтами одного з банків в м. Вінниця, 32-річний вінничанин протягом двох років привласнив понад 500 000 гривень клієнтів.

13 лютого зловмиснику слідчі Вінницького районного управління поліції оголосили про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу.

Слідчі Вінницького районного управління поліції спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинам  у Вінницькій області ДКП Національної поліції викрили вінничанина, який протягом 2017-2019 років, маючи доступ до автоматизованої системи банківського обслуговування, вніс несанкціоновані зміни та привласнив понад півмільйона гривень із депозитних рахунків клієнтів. Зловмисник підробляв заяви клієнтів банку про видачу готівки після закінчення строку їх депозитів та отримував в касі гроші.

Слідчі оголосили правопорушнику про підозру  у вчиненні 37 злочинних епізодів, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка), ч. 3 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в комп’ютерах, автоматизованих системах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) та  ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. За  вчинення таких злочинів підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі, – повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня