, 30 Червня
booked.net

Посадовці Укрзалізниці на Вінниччині «наварили» 12 млн грн

Вінницька поліція спільно з СБУ задокументувала багатомільйонну корупційну схему під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей для Укрзалізниці. Про це інформує пресслужба ГУ НП у Вінницькій області.

Слідство підозрює посадових осіб філії Укрзалізниці в організації схеми привласнення державних коштів через афілійовані  комерційні структури, у тому числі з ознаками фіктивності.

Встановлено, що протягом 2019-2020 років філія виділила понад 60 мільйонів гривень для закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту пасажирського рухомого складу. Переможцями тендерних торгів стали підконтрольні організаторам структури, яким Укрзалізниця перерахувала всю суму грошей.

Експертизи встановили реальну вартість майна та засвідчили безпідставне завищення вартості продукції, що завдало збитків державі на суму майже 12 мільйонів гривень. Поліція та СБУ проводять обшуки у службових приміщеннях Укрзалізниці та комерційних структур у Вінниці та Києві.

Посадовці Укрзалізниці на Вінниччині «наварили» 12 млн грн

Кримінальне провадження відкрито за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Такий злочин карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Останні новини

Новини

29 Червня
28 Червня