20 Квітня, 2021, 12:54
Пожежі на Вінниччині знищили більше 200 гектарів рослинності

Від початку року у Вінницькій області вогонь випалив 235 гектарів трави, чагарників та насаджень. У результаті чого екосистемі області було завдано чималі збитки.
Про це повідомив заступник начальника ГУ із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС Сторожук.
Наприклад, протягом всього одного дня тиврівські, літинські, томашпільські, могилів-подільські, мурованокуриловецькі, погребищенські та вінницькі рятувальники 20 разів виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах. Вогнем було знищено майже 17 га сухої рослинності.
Вінничанам нагадують, що випалювання сухостою — незаконна діяльність, яка несе за собою трагічний наслідків та багато матеріальних втрат.








