, 8 Червня
booked.net
18 Січня, 2021, 11:34

Пральну машину новій амбулаторії у Якушинцях передав депутат облради від «Української стратегії Гройсмана»

Нову пральну машину для нової амбулаторії сімейної медицини у Якушинцькій громаді подарував депутат Вінницької обласної ради від партії «Українська стратегія Гройсмана» Олександр Підгорняк.

Нової якушинецьку амбулаторії урочисто відкрили 12 січня. Підприємець, ветеран АТО та депутат облради від УСГ Олександр Підгорняк постійно допомагає громаді, тож і цього разу прийшов не з пустими руками.

Крім цього, Олександр Підгорняк, отримавши попередньо звернення жителів села Іскриня про допомогу у відновленні сільської водойми, разом із головою громади Василем Романюком, виїхав до села та вручив активістам-представникам сільської громади кошти на оплату роботи техніки, стосовно яких до нього і зверталися люди.

Відновлення цієї водойми дозволить не тільки створити місця для відпочинку жителів та любительської риболовлі, але й тримати достатнім рівень води у криницях людей.

Раніше  зокрема Олександр Підгорняк сприяв в обладнані та підключенні електричного парового опалення у Хмілянській початковій школі (філії), яке вже успішно функціонує.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня