, 9 Грудня
booked.net

Працівників соціальної сфери Вінниччини привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята на Вінниччині привітали  працівників соціальної сфери.  В урочистостях взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Вячеслав Соколовий подякував соціальним працівникам за їхню самовіддану працю, за те, що в умовах повномасштабної війни справляються з важкими викликами та надають допомогу великій кількості внутрішньо переміщених осіб і вразливим категоріям населення територіальних громад Вінниччини.

Передусім, бажаю вам міцного здоров`я, – сказав голова обласної Ради, звертаючись до соцпрацівників. – Ви вмієте відчути чужий біль і пропустити його через своє серце, зрозуміти потреби людини та допомогти їй. Це непросто, це забирає багато сил.  Нехай же не вичерпується ваша енергія та бажання бути корисними тим, кому важко. Бажаю всім нам, всій нашій країні перемоги та миру!

Кращим співробітникам соціальної сфери області за їхній  особистий внесок у розв’язанні проблем соціального захисту населення та з нагоди професійного свята Вячеслав Соколовий і Сергій Борзов вручили Почесні грамоти обласної Ради та обласної військової адміністрації.  

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня