, 30 Листопада
booked.net
5 Квітня, 2021, 14:21

«Правова грамотність – запорука успіху кожної громади», – депутат облради від «Української Стратегії Гройсмана» Олена Мілієнко

В умовах децентралізації рівень правової культури менеджменту територіальних громад набуває принципового значення. Про це в етері програми «Політична думка» ТРК «Вінниччина» заявила депутат Вінницької обласної ради від «Українська Стратегія Гройсмана» Олена Мілієнко.

  • Отримавши неабиякий кредит довіри на місцевих виборах, наша команда чітко усвідомила, що це є величезна відповідальність перед людьми, – розповідає пані Олена. – «Українська Стратегія Гройсмана» ініціювала внесення низки змін до регламенту обласної ради, аби процес прийняття і виконання рішень був швидшим і прозорішим.

Олена Мілієнко розповіла про низку проектів правової освіти, адресованих керівникам територіальних громад і депутатам відповідних громад.

  • Дбаючи про правову культуру прийняття рішень на рівні села, селища чи міста, ми сприяємо тому, щоб кожна громада була конкурентоспроможною в умовах масштабної децентралізації, розпочатої ще урядом Володимира Гройсмана, – переконана депутатка.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада