, 1 Жовтня
booked.net

Представників громад Вінниччини навчають ефективно керувати центрами розміщення переселенців

29 серпня у Вінниці для керівників центрів розміщення переселенців і представників територіальних громад розпочався дводенний тренінг «Управління/Координація центрів для розміщення ВПО (СССМ)», організований Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

Організатори зазначають, що основною метою тренінгу є надання рекомендацій та презентація нових механізмів для ефективного моніторингу послуг, що надаються внутрішньо переміщеним особам, а також розуміння питань їхнього захисту та ключової ролі громади у цьому процесі.

Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк передав  організаторам і учасникам тренінгу вітання з початком роботи від голови обласної Ради Вячеслава Соколового та подякував представникам за систематичну підтримку та допомогу, які вони надають територіальним громадам області.

– Минуло вже півроку, як наша країна перебуває у стані повномасштабної війни, це –  півроку нашого спротиву, – зазначив Ігор Івасюк. – За цей час змінилась наша країна, змінилось відношення до неї у всьому світі, змінився кожний з нас. Єдине, що не змінилось – це наша згуртованість, єдність і бажання допомогти один одному. Міжнародні організації, зокрема МОМ,  стали для нас надійним тилом та підтримкою.

Заступник голови обласної Ради також наголосив, що для громад нині важлива не тільки гуманітарна допомога, а й досвід, яким можуть поділитися міжнародні організації, що працюють із переселенцями.

– Кожний керівник має знайти підхід до кожного переселенця та надати йому дієву допомогу, – підкреслив Ігор Івасюк. – І тренінг від фахівців, безумовно,  стане в нагоді всім тим, хто приймає внутрішньо переміщених осіб.

Координаторка Вінницького офісу Міжнародної організації з міграції Юлія Сибірянська детально розповіла присутнім про напрями роботи організації та високо оцінила організацію роботи з внутрішньо переміщеними особами на Вінниччині та систему надання їм допомоги.

Довідково. Станом на серпень 2022 року Міжнародна організація з міграції в межах програми виплати грошової нецільової допомоги надала фінансову підтримку близько 10 тис. осіб у 12 громадах Вінницької області.

У співпраці з партнерами МОМ також доставляє непродовольчу допомогу в  60 громад області. Для потреб ВПО МОМ надала понад 18 тис ковдр, понад 7600 наборів кухонного посуду, майже 6000 матраців, гігієнічні набори, постільні набори, розкладачки тощо;  40 пральних та сушильних машинок для центрів  колективного розміщення ВПО в громадах.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня