, 6 Грудня
booked.net

Представники Вінницької обласної ради взяли участь у польсько-українській конференції «TuBiznes Opener Europa»

Днями представники обласної Ради, Ямпільської територіальної громади та місцевого бізнесу побували з робочим візитом у Сілезькому та Малопольському воєводствах Республіки Польща. Делегацію від Вінницької області очолили начальниця управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук та заступник начальника  управління Володимир Шевчук.

Під час перебування у Польщі вони зустрілися з керівництвом органів місцевого самоврядування, представниками бізнесових кіл, українськими громадянами, що тимчасово перебувають на території  м. Катовіце та м. Жори Сілезького воєводства. Вінницька делегація відвідала Малопольське воєводство та зустрілася з Почесним Консулом України в м. Тарнув Бартломеєм Бабушком, керівництвом та членами Торговельно-промислової палати міста.

У м. Жори Сілезького воєводства відбулася польсько-українська конференція «TuBiznes Opener Europa». Це низка інтеграційних зустрічей для підприємців, під час яких бізнесмени та представники органів місцевого самоврядування спілкувалися на теми  економіки, інвестицій, отримували професійні консультації у сфері управління компаніями та налагоджували неформальні ділові стосунки.

Працівники виконавчого апарату обласної Ради Єлизавета Савчук та Володимир Шевчук під час роботи конференції у секції «Можливості співпраці та інвестицій польських компаній в Україні» виступили доповідачами з презентацією «Розбудова мережі індустріальних парків Вінницької області як основа реалізації інвестиційного потенціалу територіальних громад».

На конференції «TuBiznes Opener Europa» Україна була представлена делегаціями Вінницької, Житомирської  й Полтавської областей. На прохання організаторів заходу, склад делегації було сформовано за принципом паритетного представництва органів місцевого самоврядування та регіонального бізнесу, які працюють або планують працювати на польському ринку і ринках Європейського Союзу. Захід було організовано під патронатом Сілезького воєводства і віце-Маршалка Войцеха Калюжа. 

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня