, 8 Червня
booked.net

«Продовжуємо формувати у Вінниці муніципальну мережу пунктів обігріву», – Сергій Моргунов

21 листопада, Сергій Моргунов зустрівся з керівниками торгівельних центрів та обговорив питання щодо можливості розгортання пунктів обігріву в приміщеннях ТРЦ. Про це міський голова написав на своїй фейсбук сторінці та офіційному телеграм-каналі.
«Наша мета – створити якомога більше місць, де люди зможуть зігрітися, підзарядити телефони, випити теплого чаю. Це важливо у разі тривалих відключень електроенергії чи опалення. І в першу чергу ми повинні подбати про дітей і містян старшого віку», – написав Сергій Моргунов.

Також міський голова зазначив, що на базі бібліотек, шкіл та підліткових клубів вже облаштовано 30 пунктів обігріву, та ще більше 20 готуються для таких потреб. Такі «пункти незламності» на випадок екстрених ситуацій працюватимуть у різних районах міста.

«Заручились також підтримкою наших міст-партнерів у Європі – очікуємо намети та мобільні кухні», – написав Сергій Моргунов.

Також очільник міста подякував відповідальним мешканцям багатоповерхівок, які обладнують пункти обігріву в своїх укриттях.

«Для України це може бути найскладнішою зимою. Але для російської імперії це має бути останньою зимою. Ми – непереможні, тому що згуртовані. І ця єдність допоможе нам подолати виклики», – написав Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня