, 6 Грудня
booked.net
8 Листопада, 2021, 12:25

Прокуратура вимагає у забудовника знести незаконно зведену у Вінниці багатоповерхівку

Керівництво Вінницької обласної прокуратури під час публічного інформування громадськості про свою діяльність анонсувало про запровадження нових методів роботи щодо боротьби з незаконними забудовами у Вінниці. 

Зокрема, недобросовісні забудовники повинні будуть власним коштом здійснювати знесення незаконно збудованих об’єктів.

Під час вивчення прокуратурою дотримання вимог законодавства, що регулює містобудівну діяльність, встановили, що у Вінниці фізична особа здійснила незаконне будівництво багатоповерхового багатоквартирного будинку на території, де дозволяється лише малоповерхова садибна забудова. Забудовник почав зведення об’єкта всупереч вимогам містобудівної документації (Генерального плану міста) та з порушенням будівельних норм і правил, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

З метою поновлення інтересів держави у сфері містобудування Вінницька окружна прокуратура подала відповідний позов до суду.

Наразі Вінницький окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі за позовом до забудовника про зобов’язання здійснити знесення об’єкта незавершеного незаконного будівництва – багатоповерхового багатоквартирного будинку.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня