, 26 Вересня
booked.net
24 Листопада, 2021, 9:41

Проєкти-переможці конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” реалізують у Вінницько-Хутірському окрузі Вінницької громади

5-тизірковий пляж, комфортний простір на території амбулаторії, і власний герой для бібліотек… На територіях старостинських округів готуються до реалізації проєктів-переможців цьогорічного міського конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”.

Так, берег Тарасишиного ставу, який з’єднує Писарівку та Щітки перетворять на сучасну зону літнього відпочинку.

Тарасишин став

Тут був давній рід, який одним із перших заохочував рибальство, – розповів ініціатор проєкту Дмитро Бласюк.

Відтоді став називають Тарасишиним. Продовжити справу діда-односельця заходилась місцева молодь, серед них Дмитро Бласюк. Хлопець має амбітні плани щодо облагородження території, які вже найближчим часом втілить в життя.

Планують розчистити берег, а на місці чагарників облаштувати піщаний пляж. Це лише частина проєкту, який цьогоріч переміг на конкурсі “Бюджет громадських ініціатив”. А сам благоустрій берегової лінії на території старостинського округу – це лише одна з ідей, які вперше отримали фінансування з бюджету громади завдяки перемозі в конкурсі.

Ми всі – одна велика Вінниця, і всі ми рівні за можливостями люди, яка проживають на території приєднаних громад, – говорить староста Вінницько-Хутірського старостинського округу, представник команди “Української Стратегії Гройсмана” Владислав Кривешко.

Писарівська амбулаторія

Завдяки перемозі в конкурсі бюджет громадських ініціатив причепурять і територію навколо Писарівської медичної амбулаторії.

Сучасний простір дозволить відвідувачам комфортно проводити час в очікуванні на консультацію лікаря.

В нас почнеться масштабний ремонт і в середині красоту потрібно, і на подвір’ї, бо немає навіть де присісти, – каже лікар писарівської амбулаторії Ольга Казаченко.

Бібліотека згуртовує

Активно підтримали мешканці старостинських округів і спільний проєкт “Бібліотека згуртовує громаду”.

Наш проєкт був спільний з усіма приєднаними ОТГ. Він був написаний у Крушлинцях, але ми теж долучилися, бо хочемо, щоб біля кожної бібліотеки була парковка для велосипедів, лавочки, урни, щоб було чисто, – говорить завідуюча бібліотеки №4 Тетяна Савчук.

Також, за умовами проєкту, читачів бібліотеки зустрічатимуть казкові герої. Хто ж саме стане символом читалень – дізнаємось вже наступного року, коли ідеї втілять у життя.

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня