, 11 Червня
booked.net

Проїзд у маршрутках Вінниці подорожчає до 15-18 гривень

Відзавтра, 18 червня, вартість проїзду у маршрутках Віннниці зросте  до 15 – 18 гривень. Причину подорожчання перевізники пояснюють зростанням цін на пальне, повідомляє “Суспільне. Вінниця”.

За рішенням виконкому міської ради,   вартість проїзду по місту становитиме 15 гривень. До сіл Писарівка та Щітки — 18 гривень, до Малих Хуторів — 15 гривень. 

Керівник асоціації приватних перевізників ГО “Маршрут” Олександр Гота каже, що причина здорожчання – ріст вартості пального.  

“Я подав розрахунки в мерію. У них я заклав вартість дизелю 50-52 гривні (тиждень тому). На сьогодні він вже 57-60 гривень”, — каже Олександр Гота.

Наразі тарифу маршрутках Вінниці становить 10-12 гривень. І цієї вартості не вистачає, аби покрити витрати на обслуговування транспорту та розрахунок за пальне, каже Гота.

“Паливо зараз коштує 57-60 гривень на дизель. Його немає на заправках. Ми вимушені з’їжджати з маршрутів вдень, ввечері. Вранці наші перевізники стоять з пʼятої години, прокидаються раніше, щоб заправитися”, — розповідає Гота.

Водій Сергій працює на маршруті 2-А, що на Старому місті. Каже, через кризу з пальним доводиться зʼїжджати з маршруту, щоб дозаправитися. А тому збільшують інтервал руху.

“Дуже довго стоїмо на заправках: по дві, а то й три години. Людей стало набагато менше. Дуже важко їздити, не заробляємо”, — каже Сергій.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня