, 6 Жовтня
booked.net

Причини вибуху газу у Вінниці на Довженка з’ясовує спеціальна комісія управління Держпраці

15 лютого у першій половині дня в приватному житловому будинку на три квартири у Вінниці по вулиці Довженка, 21 стався вибух. Внаслідок вибуху помешкання зазнало значних руйнувань: пошкоджено капітальну та міжкімнатну стіни, зірвано вхідні двері та вибито шибки у вікнах.

Власник квартири зазнав опіків обличчя і рук. 62-річного чоловіка шпиталізували до лікарні.

– За попередньою версією, стався спалах газоповітряної суміші. Це трапилося, коли господар дому запалив сірник, щоб підкурити цигарку, – розповіли у пресслужбі «Вінницягаз». – Після нещасного випадку на місце події прибули фахівці «Вінницягазу». Бригада аварійно-диспетчерської служби одразу припинила подачу газу в будинок.

Для вивчення причин вибуху у Вінниці по вул. Довженка, 21 Управлінням Держпраці у Вінницькій області створюється спеціальна комісія. Про причини події можна буде говорити після завершення роботи комісії.

У «Вінницягаз» звертаються до громадян і нагадують про необхідність неухильного дотримання правил безпечного використання газу у побуті. Аби запобігти нещасним випадкам, власники помешкань або балансоутримувачі повинні подбати про щорічне технічне обслуговування внутрішніх будинкових систем газопостачання.

Останні новини

Новини

5 Жовтня
4 Жовтня
3 Жовтня