, 14 Серпня
booked.net

Путін мріє повторити з Україною “казахстанський сценарій”, – Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України у 2016-2019 рр., лідер політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана” –  Володимир Гройсман висловив думку, що російський президент Володимир Путін мріє повторити у нашій країні сценарій Казахстану. За його словами, слабкість української влади робить лідера держави-агресора сильнішим. Про це політик написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

На думку Гройсмана, глава Кремля скористався економічною нестабільністю та політичним хаосом у Казахстані, щоб ввести у незалежну країну російські війська. При цьому екс-прем’єр-міністр знаходить деякі схожості між Україною та країною, яку напередодні охопили криваві протести. Це, за його словами, слабкий уряд, нестабільність в економіці з інфляцією, що наростає.

“Мрія Путіна – повторити з нами такий самий сценарій. Російські війська біля наших кордонів, а наша влада не помічає цю реальність. Слабкість української влади робить Путіна сильнішим!”, — написав Гройсман.

Політик також зазначив, що зараз для України — вирішальний період, і держава не повинна витрачати час на внутрішньополітичні розбіжності. На переконання Гройсмана, боротьба всередині країни – помилка, яка може зіграти на руку російському президентові.

Останні новини

Новини

12 Серпня
11 Серпня
10 Серпня