, 29 Травня
booked.net

“Пироговська” лікарня Вінниччинии отримала преміальні засоби для догляду за малюками від Міжрегіонального Гумштабу

Перинатальний центр Вінницької обласної лікарні імені Пирогова отримав 100 боксів із  преміальними косметичними засобами для немовлят від французької фірми Mustela. Бокси надано в межах проєкту Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу “Пакунок по догляду за малюком”.  

Допомогу – пом’якшувальні шампуні, гелі 2 в 1 для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми під підгузки, зволожуючі крем-емульсії, молочко для тіла та інші необхідні засоби для немовлят  передають молодим матусям. 

“В наш час це дуже важлива річ. Війна вплинула на життя кожної родини, і фінансовий стан не завжди дозволяє придбати якісні засоби догляду і гігієни. Ми передаємо їх для наших молодих мам, зокрема і для мам-переселенок”, – розповідає координатор  Гумштабу Ігор Івасюк. 

Проєкт приурочений до різдвіяно-новорічних свят. Пакунки отримають молоді матусі  Вінниччини,  чиї дітки з’являться на світ у період з 6 грудня по 1 січня включно.

Святкова гуманітарна ініціатива започаткована керівником Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із засновниками Штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та головою облради Вячеславом Соколовим.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня