Радницею голови Вінницької облради призначили волонтерку Юлію Приймак

Координаторку Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Юлію Приймак призначили радницею голови обласної ради Вячеслава Соколового.
Про це повідомляють у Гумштабі.
“Допомога родинам військовополонених в умовах повномасштабної війни – це надважливе питання. І саме ним опікується моя нова радниця. Знайомтеся – Юлія Приймак. У цьому напрямі Юлія Приймак дуже активно та результативно працює! Вона також буде займатися питаннями гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі” – сказав голова облради.
Радницею Юлія Приймак працюватиме на громадських засадах.
“Оскільки Вячеслав Соколовий є співзасновником нашого Гумштабу, немає жодних сумнівів, що колеги ефективно співпрацюватимуть і у сфері місцевого самоврядування.
Вітаємо Юлію та бажаємо їй успіхів!” – зауважують у Гумштабі








