, 11 Червня
booked.net

“Разом до перемоги! Залиш свій слід в історії”: прикордонники з Вінниччини взяли участь у патріотичній акції

Військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону долучилися до військово-патріотичної акції “Разом до перемоги! Залиш свій слід в історії”. Задум ініціативи полягає у залишенні підписів та побажань нащадкам на  Державному прапорі України.

“Державний прапор України  впродовж місяця  подорожував від одного прикордонного загону до іншого. Синьо-жовтий стяг вже встиг побувати у Херсонському, Бердянському, Ізмаїльському, Одеському, Білгород-Дністровському та Подільському прикордонних загонах”, – повідомляють у прикордонному загоні. 

Прапор здавна був символом мужності й відваги у боротьбі за свободу та незалежність Батьківщини. Під ним йшли у бій, гинули та здійснювали подвиги. Нині синьо-жовті стяги майорять на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами тощо, а також стають оберегами і символами віри в Перемогу.

Згодом прапор, який підписують прикордонники, прикрасить музей Південного регіонального управління. Стяг стане своєрідним символом боротьби та незламності країни, а також національної єдності, честі і гідності.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня