, 30 Листопада
booked.net
31 Грудня, 2020, 12:58

Робота Прозорих офісів у Вінниці на новорічно-різдвяні свята

На новорічні свята вихідними у центрах надання адмінпослуг Вінниці будуть 1, 2 та 3 січня. Далі Прозорі офіси працюватимуть за звичайним графіком 4 та 5 січня, а 6 січня – до 16:00. Прийом, як і зараз, буде здійснюватися за попереднім записом. Із 7 по 10 січня – вихідні дні. 

Нагадаємо, що починаючи з літа цього року, відповідно до рекомендацій, зазначених у Постановах Кабінету Міністрів України №211 та №392 (зі змінами), для запобігання поширенню коронавірусу у Вінницькій міській територіальній громаді для працівників виконавчих органів міської ради на годину зміщено графік роботи: співробітники міськради працюють з 8:00 і до 17:00.

Прийом громадян адміністраторами Центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» та його територіальними відділеннями проводиться з 9:00 до 17:00 без обідньої перерви.

– Ми нагадуємо вінничанам, що для отримання консультації та для попереднього запису потрібно зателефонувати у кол-центр Прозорого офісу за номером 65-50-50. Також вінничани можуть отримувати інформацію через сторінку у мережі Фейсбук. Окрім цього, на сьогодні чимало послуг можна замовити онлайн через «Персональний кабінет», що на офіційному сайті міської ради, – каже директорка департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Ірина Копчук.

Онлайн надаються такі послуги: оформлення ФОП і ТОВ, допомога при народженні дитини, будівельні послуги. Також онлайн можна отримати архівні довідки; документи, пов’язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями (наприклад, витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві) та інші. Через «Персональний кабінет» можна замовити довідку про невідвідування дитячого дошкільного закладу, направлення в дошкільні навчальні заклади (групи) компенсуючого типу тощо. Загалом – 38 онлайн послуг.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада