27 Лютого, 2022, 11:36
Робив мітки для ворога: у Вінниці затримали диверсанта

У Вінниці силами працівників СБУ та поліцейських був затриманий диверсант. Як інформує “Суспільне.Вінниця” із посиланням на Нацполіцію, агент окупантів позначав мітками маршрут для ворога.
В агента вилучили автоматичну зброю з оптичним прицілом, а також набої та відповідне спорядження.
Нагадаємо, вчора, 26 лютого, на Центральному мосту Вінниці затримали диверсантів, в автівці яких виявили вогнепальну зброю та кілька українських автомобільних номерних знаків.
Окрім того, на майдані Небесної Сотні “взяли” двох окупантських агентів, які розміщували GPS-маячки для ворожих ракет ти/чи авіації.








