, 25 Червня
booked.net

Російську літературу прибирають з бібліотек Вінниці

З полиць бібліотек Вінниці прибирають  російську класику та авторів, які публічно підтримують агресію Росії проти України. Як повідомляє “Суспільне.Вінниця”,  книжки прибирають  за рекомендаціями Міністерства культури та інформаційної політики України.

Так, у  Вінницькій обласній науково-універсальній бібліотеці актуалізацію розпочали два місяці тому. Більшість російської літератури вже занесли до сховища. 

“Спочатку ми прибрали книги, які пропагують російського супергероя, також військову прикладну психологію видану в Росії. А також ті книги, які пропагують війну, насилля, це і про російський спецназ. Також прибрали тих, хто відверто проти України — це Арбатова”, — каже бібліотекарка Ольга.

Директорка бібліотеки Лариса Сеник Суспільному каже, є перелік книг та видань, які потрібно забрати з відкритого доступу. У ньому майже півтисячі авторів. Доступ для читачів до них буде закритий, користуватися цією літературою буде можна лише для наукових потреб.

А в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва книги російських авторів тут почали забирати з полиць ще з 2014 року. Вже вилучили Булгакова, Толстого, Достоєвського та художні книги, які викликають агресію. 

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня