, 4 Лютого
booked.net

“Російський хижак загрожує Європейському Союзу”, – Володимир Гройсман

Європейський Союз розуміє, що Росія, як хижак, вже наступає на стратегічні інтереси Європи і створює їй кризу, але це не привід для України чекати чиїхось рішень і не виконувати внутрішніх трансформацій, заявив лідер партії “Українська Стратегія” Володимир Гройсман в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Коментуючи результати саміту “Україна – ЄС”, який відбувся в Києві 12 жовтня, Гройсман зазначив, що загальний тон заяв нагадує аналогічні документи минулого і позаминулого років: конкретики – небагато.

“Але є кілька важливих речей. Одна з них: Росія повинна нести відповідальність за штучно створені нею “Л\ДНР”. Це правильний сигнал. Наші європейські партнери розуміють, що цей хижак у вигляді Росії вже наступає і на їх інтереси, створює їм різні кризи”, – сказав Гройсман.

Але Україна не може і не повинна сидіти склавши руки – навіть незважаючи на те, що конкретики з “Північного потоку – 2” і енергобезпеки немає ні в Європі, ні всередині України.

Як зазначив Гройсман, єдино правильний шлях для нашої держави зараз – виконувати Угоду про Асоціацію з ЄС, яка наразі далека від повного і якісного втілення і виконання, і будувати власну країну.

“Стратегічне бачення в тому, що Україна повинна всередині розвиватися і трансформуватися: мати сильну економіку, соціальну політику, стати членом ліги європейських заможних держав. І це питання до нас – до України, до чинного уряду”, – зазначив Гройсман.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого