, 7 Лютого
booked.net

Руслан Горбатюк балотується в обласну раду з командою «Української Стратегії Гройсмана»

Руслан Горбатюк

Команда «Української Стратегії Гройсмана» оприлюднила списки кандидатів до місцевих рад різних рівнів. Серед кандидатів – керуючий справами виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради Руслан Горбатюк.

Руслан Горбатюк родом із Могилева-Подільського. Професійний шлях почав з посади головного спеціаліста у відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Могилів-Подільському районі. Пройшов усі щаблі від головного спеціаліста до начальника управління з питань економіки, інвестицій та євроінтеграції Могилів-Подільської міської ради. Працював заступником начальника комунального підприємства «Фінансист», директором КП «Міський дитячий спортивно-оздоровчий комплекс «Наддністрянський» та керуючим справами виконавчого комітету Могилів-Подільської міської ради. Крім того, з 2002 року є депутатом Могилів-Подільської міської ради.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда, яка завжди реалізовує намічене та запроваджує суттєві зміни. Вважаю, що розвиток Вінниччини та нашої країни можливий лише з цією політсилою, — пояснює Руслан Горбатюк.

В обласній раді Руслан Володимирович планує працювати у галузі економіки, адже соціально-економічний розвиток Вінниччини, на його думку, є досить важливим.

Своїм найбільшим досягненням Руслан Володимирович вважає відкриття першого на Вінниччині мобільного Центру надання адміністративних послуг у Могилеві-Подільському. ЦНАП на колесах дає можливість людям із найвіддаленіших сіл практично не виходячи з дому вирішити питання адміністративного характеру.

— Вірю, що у майбутньому зуміємо зробити нашу Вінниччину ще більш квітучою та розвиненою. А досягнути такої мети можна лише в команді справжніх професіоналів, — додає Руслан Горбатюк.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого