, 21 Жовтня
booked.net
16 Червня, 2021, 17:48

Рясні дощі на Вінниччині. Як справляються новоприєднані громади?

Цьогоріч, погода, м‘яко кажучи, Вінниччан не балує — відтерміновані ремонти доріг, щільний трафік авто, внаслідок, затримка автобусів, замочений врожай та невичерпний список інших проблем, котрі нам приніс арктичний циклон.

Вражаючий приклад минулої доби принесло село Пеньківка, де місцевих мешканців збивало з ніг та змивало у сторону течії, котру формувала аномальна злива.

У новоприєднаних до Вінницької міської територіальної громади Писарівці та Щітках справи складаються набагато краще, аніж у сусідніх територіальних громадах та всеодно погода вносить тотальні корективи у роботу місцевих управлінців. Так, уже четвертий тиждень у плановому списку поточних ремонтів доріг управління дорожнього господарства Вінницької ОДА (балансоутримувач) поставлені «на паузу» центральні місцеві дороги у вищезгаданих населених пунктах. В Управлінні ситуацію коментують з великою надією, адже єдиною причиною досі нездійсненого ремонту дороги є — погані погодні умови, котрі не дають належним чином висохнути дорожньому полотну.

Тим часом сайт sinoptik.ua у Вінниці та Вінницькій області прогнозує затяжні дощі. Поменшає опадів в кінці тижня.

Середа, 16 червня: дощ та +23 градуси. Спостерігатиметься хмарна з проясненнями погоду.

Четвер, 17 червня: дощ та +25 градуси. Спостерігатиметься хмарна з проясненнями погоду.

П’ятниця, 18 червня: дощ та +22 градуси. Спостерігатиметься хмарна з проясненнями погоду.

Субота, 19 червня: сонячно та +25. Без опадів. Неділя, 20 червня: Хмарно з проясненням. Без опадів. Максимальна температура +25.

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня