, 29 Травня
booked.net

Рятувальники ДСНС провели “Єдиний урок безпеки” у навчальних закладах Бершадської, Жмеринської та Стрижавської громад Вінниччини

Безпека дітей під час війни є важливим питанням сьогодення. Життя в сучасних реаліях складне, як для дорослих так і для дітей, а знання з безпеки життєдіяльності є важливим його компонентом.

Тому, важливо навчити підростаюче покоління алгоритму дій під час різних надзвичайних ситуацій.

Саме з цією метою рятувальники Вінниччини продовжують проводити «Єдині уроки безпеки» в навчальних закладах області. Зокрема 2  березня такі уроки провели для дітей в Бершадської,  Стрижавської та Жмеринської територіальних громад.

Фахівці ДСНС розповіли дітям як не піддатись паніці під час виникнення різних надзвичайних ситуацій та нагадали порядок дій під час сигналу «Повітряна тривога», розповіли про правила безпеки життєдіяльності та наголосили на алгоритм дій при виявлені підозрілого та вибухонебезпечного предмету.

По завершенню уроків, ДСНС-ники закликали малечу бути відповідальними та дотримуватися всіх рекомендацій, а у випадку будь-якої надзвичайної ситуації негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101»!

 

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня