, 29 Травня
booked.net

Рятувальники ДСНС застерігають мешканців Вінниччини від виходу на кригу

Хоч на вулиці календарна зима, проте, стовпчики термометрів коливаються і не показують сталу мінусову температуру. В цей період рятувальники вкотре звертаються до громадян з наполегливим проханням не виходити на кригу водойм, адже саме зараз лід становить особливу небезпеку!

Фахівці Служби порятунку Вінниччини продовжують масову інформаційно-роз’яснювальну кампанію в районах та містах області, під час якої застерігають і навчають громадян правил безпеки під час перебування поблизу та на водоймах взимку. Зокрема, 10 лютого надзвичайники вирушили в рейд водоймами Стрижавської, Липовецької, Немирівської, Шаргородської та Погребищенської територіальних громад.

Головним завданням для надзвичайників є не лише нагадати правила безпеки на кризі, але й пояснити, як діяти, коли людина провалилася під лід. Рибалок попереджають про підвищену небезпеку такого дозвілля, розповідають, як визначається товщина льоду та нагадують прийоми надання допомоги потопаючому.  Перехожим, які використовують замерлі водойми в якості пішої переправи наголошують, що не можна виходити на кригу, товщина і міцність якої не відомі, варто слідкувати за дозвіллям дітей та обов’язково пояснювати їм небезпеку пустощів на водоймі особливо у період відлиги.

Рятувальники закликають не виходити на кригу водойм у відлигу. Оскільки температурні показники вдень сягають позначки вище нуля й крига становить потенційну загрозу для життя тих, хто вирішить знехтувати попередженнями фахівців ДСНС!

Якщо ж з вами сталася надзвичайна подія, або ви стали свідком такої, — не зволікайте, телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня