, 10 Червня
booked.net

Рятувальники проводять протипожежні інструктажі в територіальних громадах Вінниччини

27 квітня в містах Бар, Жмеринка та Хмільник, рятувальники провели роботу з мешканцями щодо заборони відвідування лісів, підпалу сухої рослинності та поводження з вибухонебезпечними предметами.Такоє інструктаж провели з колективом Калинівського суду, де нагадали основні правили безпеки життєдіяльності.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Рятувальники наголосили, що не варто легковажити елементарними правилами безпеки, адже недотримання правил може призвести до непоправних втрат. Під час профілактичної роботи жителі громади отримали пам’ятки з безпеки життєдіяльності людини. Загалом, цього дня рятувальники проінструктували близько 200 громадян.

Рятувальники Вінниччини щоденно нагадують про дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній період, особливо про заборону спалювання сухої рослинності, а також про небезпеку вибухонебезпечних предметів.

Того ж дня, фахівці ГУ ДСНС спільно із працівниками соціальної сфери проведено пожежно-профілактичне відпрацювання у Вороновицькій ТГ.

Відвідуючи приватні садиби, фахівці ДСНС наголошували на забороні спалювання сухої рослинності, на дотриманні правил безпеки у побуті, а також пояснювали селянам першочергові дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

«Родинам, де є малолітні діти, надзвичайники нагадували про необхідність ховати сірники та запальнички, пояснювали, що у випадку пожежі необхідно негайно виходити з приміщення та за жодних обставин не шукати схованку під ліжком чи у шафі. Рятувальники приділили підвищену увагу соціально неблагополучним громадянам, людям похилого віку та особам, які опинилися у складних життєвих умовах. Усім, до кого у ці дні завітали фахівці ДСНС, а це (близько 250 осель та майже 900 громадян), роз’яснено правила безпеки життєдіяльності у весняно-літній період та вручено пам’ятки застережливого характеру».

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня