Рятувальники Вінниччини підвели підсумки роботи за 2023 рік (ФОТО, ВІДЕО)

В заході взяли участь керівний склад апарату управління, начальники загонів, районних управлінь, керівники структурних підрозділів, секторів та відділів. Головний рятувальник області Руслан Шевчук високо оцінив роботу пожежно-рятувальної служби гарнізону та висловив подяку всьому особовому складу за професіоналізм і сумлінне виконання службових обов’язків у минулому році. Зокрема, грамоти та відзнаки від МВС, ДСНС України, Вінницької обласної військової адміністрації та обласного рятувального відомства сьогодні вручили фахівцям Служби порятунку, які відзначені за високі показники в службовій діяльності. Начальник обласного відомства підкреслив важливість злагоджених дій підрозділів Головного управління за всіма напрямками діяльності: реагування на надзвичайні ситуації, цивільного захисту, матеріально-технічного забезпечення, профілактичної роботи та іншими.
Також, під час наради присутні розглянули готовність підрозділів до дій за призначенням, зміни в матеріально-технічному забезпеченні, стан пожежної й техногенної безпеки області, дотримання особовим складом службової дисципліни й вимог антикорупційного законодавства, а також ряд інших важливих питань за напрямками службової діяльності.
Підбиваючи підсумки, начальник відомства окреслив основні актуальні питання діяльності Головного управління на 2024-й рік, серед яких реагування на пожежі, небезпечні події та надзвичайні ситуації в умовах воєнного часу.


















