, 26 Травня
booked.net
24 Лютого, 2022, 13:40

СБУ на Вінниччині посилила охорону об’єктів критичної інфраструктури

Управління СБУ в Вінницькій області та всі силові органи регіону посилили захист об’єктів критичної інфраструктури та громадського порядку, спрямовані дії на недопущення диверсій, протидії іншим проявам війни. Про це повідомляє пресслужба УСБУ у Вінницькій обалсті.

“Іде максимально злагоджена робота для найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки жителів регіону.

Водночас ми закликаємо громадян користуватися лише перевіреною інформацією із офіційних джерел та не поширювати дані про пересування та місця дислокацій українських військових та техніки, місце розгортання блокпостів.

Важливо, не запускати квадракоптери, дрони, безпілотні літальні апарати, оскільки до них буде застосовано військову техніку.

Крім того, просимо інформувати правоохоронців у випадку:

прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просимо повідомити до Управління СБУ у Вінницькій області за номером цілодобової гарячої лінії: (0432) 531 309 або на електронну поштову скриньку: usbu_vin@ssu.gov.ua

Завдання агресора – посіяти паніку, наше – зберігати спокій та не піддаватися на будь-які провокації”, – йдеться у зверненні СБУ.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня