, 25 Червня
booked.net

СБУ у Вінниці викрила викладачку вишу, яка виправдовувала російську агресію

Слідчі служби безпеки України повідомили про підозру вінничанці, яка впродовж кількох місяців у соцмережах виправдовувала збройну агресію росії проти України.

На сторінці СБУ Вінницької області у фейсбук зазначають, що 54-річна працівниця одного із вінницьких вищих навчальних закладів відкрито проводила проросійську пропаганду на своїй особистій сторінці у забороненій соціальній мережі.

Жінка була учасницею багатьох антиукраїнських груп та пабліків, власноручно відшукувала у них матеріали, публікувала та поширювала їх на своїй сторінці.

Під час огляду комп’ютерної техніки правоохоронці виявили матеріали, що містять докази її протиправної діяльності. Ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза підтвердила протиправний характер дій підозрюваної, – йдеться у повідомленні.

Слідчими управління СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури висунуто жінці звинувачення за ч.1 та ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України) Кримінального кодексу України.

Матеріали кримінального провадження скеровано для розгляду до суду.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня