, 7 Лютого
booked.net
26 Листопада, 2020, 13:38

Секретарем Барської міськради обрано Ірину Мельник, представницю команди Гройсмана

У середу, 25 листопада, відбулася перша сесія Барської міської ради, власне – її перша частина. Що вже встигли зробити новообрані депутати?

Одним із головних питань порядку денного установчої сесії було обрання секретаря міськради. У своєму рішенні депутати були одностайними – усі присутні (а їх було 34) віддали голоси за кандидатуру Ірини Василівни Мельник, представниці «Української Стратегії Гройсмана».  До обрання депутатом Барської міської ради Ірина Мельник була сільським головою Луки Барської.

На засіданні також було обрано двох заступників голови,  ухвалено регламент роботи нової ради та низку організаційних рішень.

За словами барського міського голови Володимира Саволюка (який балотувався на цю посаду теж від команди Гройсмана), наступного тижня в Барі буде проведено другу частину сесії, на якій буде розглянуто питання, що стосуються бюджету.

Довідка. До Барської міської ради увійшли представники восьми партій: «Українська Стратегія Гройсмана» – 12; «За майбутнє» та «Європейська Солідарність» – по 4; «Слуга народу»,  «Батьківщина», «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Україна славетна» – по 3 та «Самопоміч» – 2 депутати.

 

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого