, 26 Травня
booked.net

Серед політиків українці чи не найбільше довіряють Володимиру Гройсману, – дослідження

Володимиру Гройсману довіряють 35% українців. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного групою Рейтинг. Прикметно, що за рівнем симпатій громадян лідер «Української стратегії» знаходиться на другому місці, на першому із незначною перевагою – Президент Володимир Зеленський.

«Показово, що високий рейтинг довіри (30% і більше) Володимир Гройсман має не тільки серед прихильників політичної сили  «Українська Стратегія Гройсмана» (96%), а й серед симпатиків інших партій та об’єднань, зокрема партії «УДАР» мера Києва Віталія Кличка, «Слуги народу» та партії екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Такі показники свідчать не тільки про електоральний потенціал і прихильність виборців, а й реальні можливості гуртувати представників різних політичних сил навколо ідей, ініціатив і цінностей, які пропонує лідер «УСГ»», – коментують відповідні показники народної довіри у пресслужбі «Української стратегії».

Відповідне дослідження було проведено «Рейтингом» 11-18 лютого 2022 року. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  4800 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,4.

Останні новини

Новини

25 Травня
24 Травня