, 11 Серпня
booked.net

Сергій Моргунов: Через ракетний удар по території Командування ПС ЗСУ зруйнована інфраструктура, але жертв немає

Міський голова у своєму телеграм-каналі вкотре звернувся до жителів громади не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і негайно спускатись в укриття при звуках сирени. Адже сьогодні, за інформацією Командування ПС ЗСУ, путінські окупанти завдали ракетного удару по території Командування у Вінниці, що призвело до суттєвих руйнувань інфраструктури.

«Важливо, що жертв немає. Наслідки ще уточнюються, – каже очільник міста Сергій Моргунов. – Вінничани знають, наскільки важливо не поширювати фото та відео у таких випадках, аби не допомагати ворогу. Дякую за мудрість і відповідальність. Добре, що у нас міцна витримка, та в першу чергу – завжди дбайте про свою безпеку та безпеку рідних».

А міська влада продовжуватиме дбати про всю Вінницю. Голова громади розповів, що депутати міської ради залишаються працювати на місці, продовжують роботу в своїх округах та організовують збір гуманітарної допомоги. А сьогодні відбулось чергове засідання сесії міської ради.

Серед ухвалених рішень зокрема створення місячного резерву для міста. Це запаси стратегічних продуктів – борошна, олії, цукру, солі тощо, а також пального – у тому числі, для потреб військових.

«Також створюємо у місті Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Ми зможемо покращити логістику гуманітарної допомоги та взаємодію усіх тих, хто сьогодні займається цим напрямом, – говорить Сергій Моргунов. – Перемога не дається легко. Разом ми вистоїмо!».

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня