, 26 Березня
booked.net

Сергій Моргунов передав вінницьким захисникам дрон DJI Mavic 3 – подарунок від міста-побратима Кельце

Днями Вінниця отримала чотири квадрокоптери DJI Mavic 3 від міста-побратима з Польщі. Сьогодні дрони передали вінничанину Роману Ковальському, який служить добровольцем у лавах ЗСУ. Тепер коптер допомагатиме підрозділу наших захисників. Про це на своїй сторінці у фейсбук та телеграм повідомив міський голова Сергій Моргунов.
Вінницький журналіст Роман Ковальський, а нині доброволець у складі територіальної оборони 120-ї бригади, розповів, що квадрокоптери DJI Mavic 3 – вкрай необхідна техніка.

«Вороги постійно глушать нам радіосигнал. Квадрокоптер DJI Mavic 3 – це сучасний апарат, який не боїться цих завад. Апарат швидкий, легкий, і в нього сучасна та надійна оптика. Фактично є можливість не залітати за лінію передової. Дрон на висоті 500-1000 метрів завдяки чудовій оптиці робить якісні відеоматеріали, які нам надалі стають у нагоді», – говорить Роман Ковальський.

Очільник міста зауважив: важливо, що завдяки допомозі громади Кельце вдалося підтримати і військових.

«Дрон Mavic 3 тепер служитиме нашим хлопцям. Роман каже, апарат – оптимальний варіант для передової. Техніку передали нам друзі з Кельце, за що щира подяка від українських захисників. Віримо в ЗСУ, Перемога – за нами!» – сказав міський голова Сергій Моргунов

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня