, 10 Червня
booked.net

Сергій Моргунов подякував польському місту-побратиму Кельце за черговий вантаж гуманітарної допомоги

У суботу, 10 грудня, до Вінниці прибув черговий 9-тонний вантаж із продуктами харчування від польського міста-побратима Кельце. Його зустріли Вінницький міський голова та представники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.
У вантажі, зокрема, 6000 банок м’ясних консервів, 300 ящиків з продуктовими наборами – це крупи, макарони, олія, джем, кава, чай, цукор, сіль, паштет, консерви, борошно, молоко та інше. Ці набори, найперше, будуть направлені для багатодітних та соціально вразливих родин громади нашого міста, розповідає Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він подякував жителям Кельце та особисто меру польського міста за постійну підтримку.

«Крім того, дякую всій команді Богдана Венти, депутатському корпусу міста і найголовніше – кельчанам, працівникам бізнесу, просто людям, які працюють в різних установах чи закладах, але вони з великою любов’ю та співчуттям ставляться до всіх тих викликів, які зараз є в Україні. Найголовніше – вони нас підтримують всі ці дні війни, і ми переконані, що саме завдяки такій підтримці ми однозначно переможемо», – наголосив Сергій Моргунов.

Сьогоднішня допомога є довгоочікуваною, адже саме продуктових вантажів від благодійників стає менше, наголошує голова правління БФ “Подільська громада” Олена Данілова, які є партнерами Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

“Кількість гуманітарної допомоги саме продуктами останнім часом зменшується, у наших партнерів вичерпуються ресурси. Тому надзвичайно важливо, що сьогодні прийшло 9 тонн продуктових наборів, які ми зможемо розподілити між жителями нашої громади та інших регіонів, які потерпають від війни”, – розповідає Олена Данілова.

Частина сьогоднішньої допомоги піде до матеріального резерву міста, який весь час поповнюється, адже Вінницька громада постійно відправляє вантажі для потреб військових та громад, які потерпають від рашистських обстрілів.

Лише вчора міська команда Вінниці повернулася зі звільненої Балаклії, куди доправляла чергову допомогу. Усе це можливо завдяки тому, що команді Гуманітарного штабу вдалося залучити чимало міжнародних партнерів, що дозволяє ефективно відповідати на всі ті виклики, які стоять перед Вінницею та нашою країною, пояснює секретар міської ради Павло Яблонський.

«Наша команда працює і робить все для того, щоб не тільки в місті Вінниця, а й в інших регіонах люди розуміли, що вони не наодинці з проблемами, а відчували підтримку. Лише таким чином ми переможемо ворога», – додає Павло Яблонський.

Що українці не наодинці зі своїми проблемами, підтверджують і ті листівки, які разом із гумдопомогою сьогодні передали діти польського міста Кельце. На них вони написали побажання найшвидшої перемоги для України та привітали з прийдешніми зимовими святами. Як зазначив міський голова, незабаром у Вінниці організують символічну виставку, де будуть представлені дитячі роботи, які надходили разом з гуманітарними вантажами до Вінниці.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня