, 29 Травня
booked.net

Сергій Моргунов розповів про ₴10 млн, які Вінниця передає на відновлення деокупованої Балаклії

Вінниця долучається до відновлення Балаклії. Вінницька міська рада передає субвенцію з бюджету ВМТГ Балаклійській міській територіальній громаді в сумі 10 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані для відновлення об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери міста та підготовки територіальної громади до опалювального сезону. Відповідне рішення сьогодні, 25 листопада, підтримали депутати Вінницької міської ради.
Із проханням про допомогу до Вінницької міської ради звернулася Балаклійська міська територіальна громада.

“Балаклійці пів року перебували під російським ігом. Я спілкувався з нинішньою головою військової адміністрації. Мер-колаборант утік, покинув громаду, немає тепла, світла, обладнання в лікарнях порозкрадали, вивезли в росію. З дитячих садочків і шкіл все цінне майно росіяни також повивозили. Люди там у складній ситуації”, – говорить Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов нагадав, що з перших днів повномасштабної війни в рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, і в співпраці з різними організаціями Вінниця допомогла багатьом містам, які знаходилися під окупацією. Тільки цього тижня до Херсону відправили 30 тонн дизпалива.

Питання щодо передачі даної субвенції до бюджету Балаклійської міської територіальної громади, враховуючи вимоги чинного бюджетного законодавства, погоджено Міністерством фінансів України, розповідає директорка департаменту фінансів міської ради Наталія Луценко.

“Попереду всю Україну чекає нелегка зима. Особливо складно буде балаклійцям, які поки залишаються без тепла та, подекуди, світла. Харківщина стала однією з перших областей, яка прийняла на себе удар країни-терористки. І наш моральний обов’язок – підтримати таких самих громадян України”, – додає Наталія Луценко.

Нагадаємо, що 11 листопада, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, до Балаклії прибули вінницькі волонтери з організацій “Шахіна”, “Гармонія”, “Піч”, “Подільська громада”, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук та роздали гуманітарний вантаж, який збирали вінничани.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня