, 5 Червня
booked.net

Сергій Моргунов відзначив вінницьких волонтерів, які допомагають військовим

23 лютого, під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради очільник громади Сергій Моргунов разом з секретарем міської ради Павлом Яблонським вручили вінницьким волонтерам подяки від міської ради та її виконавчого комітету за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху на території нашого краю, самовідданість та небайдужість, проявлені під час надання допомоги захисникам України.
Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що волонтерська спільнота міста активно включився в роботу з перших днів війни росії проти України.

«Тільки завдяки згуртованості суспільства та активності усіх українців, які направили всі сили на допомогу Збройним Силам України, ми не дали можливість ворогу просунутись далі. Волонтерство вимагає неймовірних зусиль, ці люди в силу своєї патріотичної позиції робили неможливі речі. Адже волонтери могли знайти, те що, здавалось, неможливо було знайти на той час. Вони везли та везуть все, що можна, з різних куточків світу – це бронежилети, медичне та високотехнологічне обладнання. Сьогодні волонтери роблять дрони, безпілотники – знову ж таки шукаючи запчастини по всьому світу, – адже це не так просто знайти на даний час», – говорить Сергій Моргунов.

Також міський голова подякував волонтерам за їх активну позицію та невтомну працю у такий складний час.

«Бажаю вам міцного здоров’я, більше оптимізму та позитиву у вашій діяльності. Неймовірна подяка вам від наших Героїв та Героїнь. І щоб дійсно ви були щасливі від того, що ви робите для України, для ЗСУ та усієї нашої територіальної громади», – каже Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня