, 5 Червня
booked.net

Сергій Моргунов: Вінниця отримала ще десять генераторів – це вже четвертий транш допомоги від Німеччини

20 березня, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, за сприяння Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ», до Вінниці прибув четвертий транш гуманітарної допомоги. 

Серед допомоги зокрема десять генераторів різної потужності.

Четвертий транш допомоги від Німеччини для вінничан. І серед іншого – 10 генераторів різної потужності. Це буде гарне підсилення для наших прозорів офісів та закладів освіти – на випадок перебоїв з електрикою, – повідомив Сергій Моргунов.

До четвертого траншу допомоги увійшло два генератори потужністю 150 кВт, два генератори 8 кВт та шість генераторів 6,5 кВт, а також – 40 контейнерів для відходів місткістю 770 літрів.

Мер Вінниці Сергій Моргунов: це вже четвертий транш допомоги від Німеччини

У департаменті економіки й інвестиції Вінницької міської ради уточнили, як розподілять отримане обладнання.

Цей вантаж містить два великих генератори по 150 кВт, які будуть розподілені між прозорими офісами міста Вінниці для використання як резервне живлення на випадок відключення електропостачання, окрім того, є вісім генераторів по 8 та по 6,5 кВт, які надійдуть до закладів освіти міста, також для використання на випадок відключення централізованого електропостачання. Окрім того, у цьому вантажі до міста Вінниці надійшло 40 пластикових контейнерів, які будуть розподіленні між закладами освіти, а саме школами міста – по одному для кожної школи, – зазначає директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов.

Очільник громади Сергій Моргунов подякував закордонним партнерам за надану допомогу та зазначив, що Вінницька міська територіальна громада уже отримала не один гуманітарний вантаж з Німеччини.

Мер Вінниці Сергій Моргунов це вже четвертий транш допомоги від Німеччини

Підтримка партнерів допомогла нам вистояти цієї зими. Завдяки МЗС Німеччини, Посольству та товариству GIZ з грудня минулого року Вінниця отримала вже 30 генераторів, модульні кухні, зимові тенти, а також інше обладнання для пунктів незламності, – зазначив Сергій Моргунов — Складні моменти змушують нас взаємодіяти, разом шукати дієві антикризові рішення. І важливо, що наша громада має надійних партнерів в Європі. Дякую уряду Німеччини й всьому німецькому народу за солідарність і віру в Україну.

Сергій Моргунов також висловив сподівання, що плідна співпраця з Німеччиною продовжиться й надалі.

Гуманітарна допомога

У рамках першого траншу до Вінниці надійшло понад 8 тонн гуманітарної допомоги, завдяки якій вдалось підсилити муніципальну мережу пунктів незламності, а у рамках другого Вінницька міська територіальна громада отримала 12 генераторів потужністю 5 та 8 кВт, обігрівачі, 27 радіостанцій та інше обладнання, а у рамках третього – 6 генераторів потужністю 50 кВт, 2 генератори потужністю 150 кВт, 48 павербанків, 4 контейнери для відходів місткістю 770 літрів та інші технічні матеріали.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня