, 7 Лютого
booked.net
2 Жовтня, 2020, 16:32

Сергій П`яніщук балотуватиметься від “Української Стратегії Гройсмана” на посаду Чечельницького селищного голови

Ініціатива, досвід, відповідальність – ось основні риси, якими виділяються кандидати на посади голів громад, яких висуває команда «Української Стратегії Гройсмана». Одним з таких ефективних управлінців є очільник Чечельницької районної ради Сергій П`яніщук, який зараз балотуватиметься на посаду Чечельницького селищного голови.

Сергій Вікторович має великий досвід роботи на керівних посадах державної служби й місцевого самоврядування – віддав служінню громаді й країні понад двадцять років життя. Постійно працює над собою: завершивши Українську академію державного управління при Президенті України, здобув ступінь магістра державного управління. Перший раз земляки обрали його депутатом селищної ради, коли йому не було й тридцяти років. А з 2015 року Сергій П`яніщук очолює районну раду. На черзі – новий етап: «Українська Стратегія Гройсмана» висунула його кандидатом на посаду Чечельницького селищного голови.

– Я – в команді Володимира Гройсмана, бо я йому вірю. Я знаю, як він працював, будучи вінницьким міським головою, потім – Прем`єр-міністром, – пояснює свій політичний вибір пан Сергій. – Результати – очевидні: Вінниця – найкомфортніше місто України; запроваджені ним реформи в державі – правильні та успішні. «Українська Стратегія Гройсмана» – команда досвідчена та надійна.

Після виборів Сергій П`яніщук планує передусім грамотно вибудувати структуру нової ОТГ, адже у ній буде 11 сіл!  Запорукою успішної роботи він вважає консолідований депутатський корпус. А ще – упевнений: необхідно буде сформувати ухвалити «Стратегію-2030», аби всі в громаді розуміли, що і як робитиметься.

–  Громадою європейського зразка бачу свою Чечельницьку ОТГ через десять років! Хай вона – не дуже велика, але має бути розвиненою та сучасною, щоб кожний її мешканець був щасливим і жив у достатку, – ділиться планами пан Сергій.

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого